250USC680MEFCSN30X30
MFR.Part #
250USC680MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C2843241
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.71A@120Hz 250V 3000hrs@85℃ 30mm 30mm 680uF ±20% Plugin,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS