250BXC6.8MEFCT810X12.5
MFR.Part #
250BXC6.8MEFCT810X12.5
JLCPCB Part #
C5114597
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 12.5mm 250V 5mm 6.8uF 75mA@120Hz 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS