200USG1800MEFCSN35X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200USG1800MEFCSN35X35
JLCPCB Part #
C1613696
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 1800uF 200V 3000hrs@85℃ 35mm 35mm 6.48A@10kHz ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS