200LLE5R6MEFCT78X9
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200LLE5R6MEFCT78X9
JLCPCB Part #
C702488
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-40℃~+105℃ 200V 5.6uF 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS