200BXC100MEFC16X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200BXC100MEFC16X20
JLCPCB Part #
C1599561
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 1.42A@100kHz 100uF 12000hrs@105℃ 16mm 200V 20mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS