LGY1H123MELC45
MFR.Part #
LGY1H123MELC45
JLCPCB Part #
C1581872
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000uF 3.91A@50kHz 35mm 45mm 5000hrs@105℃ 50V ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS