100YXG10MEFCT810X20
MFR.Part #
100YXG10MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C1594908
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 10uF 20mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS