100USC820MEFC22X25
MFR.Part #
100USC820MEFC22X25
JLCPCB Part #
C1601688
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 100V 10mm 2.139A@10kHz 22mm 25mm 3000hrs@85℃ 820uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS