25YXG2700MEFCGC16X25
MFR.Part #
25YXG2700MEFCGC16X25
JLCPCB Part #
C1634325
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 2.051A@120Hz 21mΩ 25V 25mm 2700uF 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS