100PX220MEFCG412.5X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
100PX220MEFCG412.5X20
JLCPCB Part #
C1596703
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 100V 12.5mm 2000hrs@105℃ 20mm 220uF 560mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS