PFC10-4R3F1
MFR.Part #
PFC10-4R3F1
JLCPCB Part #
C4192332
Description
-55℃~+155℃ 25W 4.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ PFC-10 Chip Resistor - Surface Mount ROHS