PFS35-680RF1
MFR.Part #
PFS35-680RF1
JLCPCB Part #
C4156058
Package
TO-263
Description
-55℃~+155℃ 35W 680Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-263 Chip Resistor - Surface Mount ROHS