PF2472-1R3F1
MFR.Part #
PF2472-1R3F1
JLCPCB Part #
C3419094
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 100W Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS