CSR2512A0R025F
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
CSR2512A0R025F
JLCPCB Part #
C4324191
Package
2512
Description
-55℃~+170℃ 25mΩ 2W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS