BR200-33RJ8
MFR.Part #
BR200-33RJ8
JLCPCB Part #
C5558350
Description
200W 33Ω Aluminum Housed Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS