R-78T3.3-1.0/FC-R
MFR.Part #
R-78T3.3-1.0/FC-R
JLCPCB Part #
C5853369
Package
SMD-3P,25x23mm
Description
1 1A 3.3V 7V~42V 88% SMD-3P,25x23mm DC-DC Power Modules ROHS