RW2-483.3S/H2/SMD
Mechanical Assembly
MFR.Part #
RW2-483.3S/H2/SMD
Description
-40°C ~ 85°C 0.95" L x 0.57" W x 0.40" H (24.2mm x 14.5mm x 10.2mm) 1 16-SMD module, 6 leads 2 W 2 kV 3.3V 36V 500mA 72V 73% ITE (commercial), medical Isolation module SCP Surface Mount - Power Module/Power Supply ROHS