RW2-483.3D/H2/SMD
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RW2-483.3D/H2/SMD
JLCPCB Part #
C5739710
Package
SMD-6P,24.2x14.5mm
Description
2 250mA 2W 2kV 3.3V 36V~72V SMD-6P,24.2x14.5mm Isolated Power Modules ROHS