RV-243.3S/R6.4
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RV-243.3S/R6.4
JLCPCB Part #
C7068040
Package
DIP,32.4x14.7mm
Description
1 21.6V~26.4V 3.3V 600mA 70%~78% DIP,32.4x14.7mm DC-DC Power Modules ROHS