RV-1512D/R6.4
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RV-1512D/R6.4
JLCPCB Part #
C5880083
Package
DIP,32.4x14.7mm
Description
12V 13.5V~16.5V 2 2W 6.4kV 85mA 86% Short Circuit Protection DIP,32.4x14.7mm Isolated Power Modules ROHS