REC5-053.3SRW/H2/A/SMD/CTRL
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REC5-053.3SRW/H2/A/SMD/CTRL
JLCPCB Part #
C6379863
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 1A 2kV 3.3V 4.5V~9V 5W SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS