RV-123.3D/P/R6.4
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RV-123.3D/P/R6.4
JLCPCB Part #
C7354158
Package
DIP,32.4x14.7mm
Description
10.8V~13.2V 2 3.3V 300mA 70%~78% DIP,32.4x14.7mm DC-DC Power Modules ROHS