RV-093.3D/P
Mechanical Assembly
MFR.Part #
RV-093.3D/P
Description
-3.3V -40°C ~ 85°C 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm) 2 2 W 24-DIP Module, 14 Leads 3.3V 300mA,300mA 6 kV 75% 8.1V 9.9V ITE (commercial), medical Isolation module SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS