RV-053.3D/P/R6.4
Extended
MFR.Part #
RV-053.3D/P/R6.4
JLCPCB Part #
C5897250
Package
DIP,32.4x14.7mm
Description
2 2W 3.3V 300mA 4.5V~5.5V 6.4kV 70%~78% Short Circuit Protection DIP,32.4x14.7mm Isolated Power Modules ROHS