RV-0512S/R6.4
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RV-0512S/R6.4
JLCPCB Part #
C6207896
Package
DIP,32.4x14.7mm
Description
1 12V 167mA 2W 4.5V~5.5V 6.4kV 85% DIP,32.4x14.7mm Isolated Power Modules ROHS