RSO-483.3D
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RSO-483.3D
JLCPCB Part #
C6288087
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
150mA 1W 1kV 2 3.3V 36V~72V 70% Short Circuit Protection、Automatic fault recovery SIP,21.8x9.2mm Isolated Power Modules ROHS