REC7.5-2409SRW/H1/A/M/CTRL
MFR.Part #
REC7.5-2409SRW/H1/A/M/CTRL
JLCPCB Part #
C7278686
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 18V~36V 1kV 7.5W 833mA 84% 9V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS