RP-093.3D/P
MFR.Part #
RP-093.3D/P
JLCPCB Part #
C6982518
Package
SIP,19.7x7.1mm
Description
-40℃~+85℃ 10.2mm 1000uF 100kHz 100mVp-p 152mA 19.65mm 2 3.3V 7.05mm 70% 8.1V~9.9V ±5% SIP,19.7x7.1mm DC-DC Power Modules ROHS