RPA20-243.3SAW/P
MFR.Part #
RPA20-243.3SAW/P
JLCPCB Part #
C6282435
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 20W 3.3V 6A 87% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS