RPA20-2415DAW/P-HC
MFR.Part #
RPA20-2415DAW/P-HC
JLCPCB Part #
C6200770
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.6kV 15V 2 20W 670mA 88% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS