THN 15-4822WIR
MFR.Part #
THN 15-4822WIR
JLCPCB Part #
C6283967
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
12V 15W 18V~75V 2 3kV 625mA 90% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS