RP15-2412DAW-HC
Mechanical Assembly
MFR.Part #
RP15-2412DAW-HC
JLCPCB Part #
C6660807
Package
DIP
Description
-12V -40°C ~ 85°C 1.00" Length x 1.00" Width x 0.39" Height (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) 1.6 kV 12V 15 W 2 36V 6-DIP Module, 5 Leads 625mA,625mA 87% 9V ITE (Commercial) Isolation module OCP,OVP,SCP Through hole DIP Power Module/Power Supply ROHS