RP15-123.3SF
MFR.Part #
RP15-123.3SF
JLCPCB Part #
C5733653
Package
DIP-6
Description
1 1.6kV 15W 3.3V 4A 79% 9V~18V DIP-6 Isolated Power Modules ROHS