RP10-123.3SE
MFR.Part #
RP10-123.3SE
JLCPCB Part #
C6408928
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 2A 3.3V 80% 9V~18V Short Circuit Protection、Overvoltage protection、Overload protection DIP,50.8x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS