REC3-483.3SRWZ/H4/A/M/CTRL
MFR.Part #
REC3-483.3SRWZ/H4/A/M/CTRL
JLCPCB Part #
C5864891
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 18V~72V 3.3V 3W 4kV 79% 900mA DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS