RP15-1212SA
MFR.Part #
RP15-1212SA
JLCPCB Part #
C5733647
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.3A 1.6kV 12V 15W 85% 9V~18V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS