RP12-2415SAW
Extended
MFR.Part #
RP12-2415SAW
JLCPCB Part #
C5733472
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.6kV 12W 15V 800mA 86% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS