R15P215S
MFR.Part #
R15P215S
JLCPCB Part #
C6262936
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
1 13.5V~16.5V 132mA 15V 2W 6.4kV 80% SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS