RP10-4815SA/XC-HC
Extended
MFR.Part #
RP10-4815SA/XC-HC
JLCPCB Part #
C5889867
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 10W 15V 36V~75V 670mA 90% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS