RHV2-2412D/R20
MFR.Part #
RHV2-2412D/R20
JLCPCB Part #
C7283256
Package
SIP,45x15mm
Description
12V 2 20kV 21.6V~26.4V 2W 81% 84mA SIP,45x15mm Isolated Power Modules ROHS