RP10-4815DAW/P
Extended
MFR.Part #
RP10-4815DAW/P
JLCPCB Part #
C6409060
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.6kV 10W 15V 18V~75V 2 333mA 89% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS