RP10-4805SA/XC-HC
Extended
MFR.Part #
RP10-4805SA/XC-HC
JLCPCB Part #
C6277260
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 10W 36V~75V 5V 87% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS