RP10-243.3SA/P-HC
Extended
MFR.Part #
RP10-243.3SA/P-HC
JLCPCB Part #
C5733219
Package
DIP-6
Description
1 1.6kV 10W 18V~36V 3.3V 3A 85% DIP-6 Isolated Power Modules ROHS