RP10-2415DEW/P-HC
Mechanical Assembly
MFR.Part #
RP10-2415DEW/P-HC
JLCPCB Part #
C6660362
Package
DIP-6
Description
-15V -25°C ~ 85°C 1.6 kV 10 W 15V 2 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) 333mA,333mA 36V 6-DIP Module 80% 9V Enable, Active High ITE (Commercial) Isolation module Remote on/off, OCP, OVP, SCP Through hole DIP-6 Power Module/Power Supply ROHS