RP10-2412SA/P-HC
Extended
MFR.Part #
RP10-2412SA/P-HC
JLCPCB Part #
C7294291
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 10W 12V 18V~36V 830mA 91% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS