RP10-2405SE/M1-HC
MFR.Part #
RP10-2405SE/M1-HC
JLCPCB Part #
C6408946
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.6kV 10W 18V~36V 2A 5V 82% Short Circuit Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS