RP10-1224SA/N-HC
Extended
MFR.Part #
RP10-1224SA/N-HC
JLCPCB Part #
C7348540
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 10W 24V 416mA 91% 9V~18V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS