REC15-4812DZ/H3/M
Mechanical Assembly
MFR.Part #
REC15-4812DZ/H3/M
JLCPCB Part #
C6758487
Package
DIP-6
Description
-12V -40°C ~ 65°C 12V 15 W 18V 2 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) 3 kV 6-DIP Module 625mA,625mA 75V 86% Enable, Active High ITE (commercial), medical Isolation module Remote on/off, OCP, SCP, UVLO Through Hole DIP-6 Power Module/Power Supply ROHS