RHV3-2412D/R20
MFR.Part #
RHV3-2412D/R20
JLCPCB Part #
C7283265
Package
SIP,45x15mm
Description
125mA 12V 2 20kV 21.6V~26.4V 3W 80% SIP,45x15mm Isolated Power Modules ROHS