RHV2-2405S/R20
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RHV2-2405S/R20
JLCPCB Part #
C7283254
Package
SIP,45x15mm
Description
1 20kV 21.6V~26.4V 2W 400mA 5V 76% SIP,45x15mm Isolated Power Modules ROHS